.

.

Декоративно заклучување на ток

Декоративно заклучување на ток

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Трајни, цврсти, отпорни на топлина, отпорни на гребење, отпорни на 'рѓа и отпорни на корозија за да се обезбеди квалитет и долговечност 100% и добар квалитет. Должина : приближно. Ширина : приближно 28мм/1,1". Растојание за заклучување : приближно. Големина за рачно мерење, може да има грешка од 0 до 1 мм, припаѓа на нормалниот феномен. Издржлив, здрав, отпорен на топлина, отпорен на гребење, отпорен на 'рѓа и отпорен на корозија за да се обезбеди квалитет и долговечност 100% и добар квалитет. Должина : приближно 28мм/1,1 ". Ширина : приближно. Растојание за заклучување : приближно 23мм/0,9". Големина за рачно мерење, може да има грешка од 0 до 1 мм, припаѓа на нормалниот феномен. Едноставно и исклучително, совршено совпаѓање на современиот мебел за домови, карактеристики : 100% и добар квалитет. Ве молиме изберете ја бојата што ја сакате од паѓачкото мени.Која : Бронза/злато.Материјал : Ironелезо. Должина : приближно. : Приближно 28мм/1,1" .Лестоно растојание : приближно. Големина за рачно мерење, може да има грешка од 0 до 1 мм, припаѓа на нормалниот феномен. Список на пакувања : Бронзени завртки за антички рогови x12 (10x2.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката