.

.

Промарк 100lb Капацитет Целосна Екстензија Мека/Самозатворање Страна Монтирање Фиока Слајдови

Промарк 100lb Капацитет Целосна Екстензија Мека/Самозатворање Страна Монтирање Фиока Слајдови

Оценка на стоката:

DEN 1440.00
Достапност
Производот е достапен

Монтирање : Странична Монтажа; Дозвола : 1/2 инчи Материјал : Ладно Валани Челик. Капацитет : 100 фунти. Дизајниран за апликации без рамка и рамка за лице. Продадени во Пакувања од 10 Парови. Поддржан од ограничена доживотна гаранција. Слајдовите имаат исклучување на рачката за да се одделат. Задните Држачи за Монтирање се продаваат одделно доколку е потребно. Пребарајте PRO200 RB за да ги најдете задните држачи за монтирање. Погледнете ги сликите на производот ЗА CAD цртеж на слајд.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката