.

.

Месинг за крпи од месинг од Вестбрас/држач за облека w/wallид во форма на пион, 2955-12V

Месинг за крпи од месинг од Вестбрас/држач за облека w/wallид во форма на пион, 2955-12V

Оценка на стоката:

DEN 291.52
Достапност
Производот е достапен

3-1/2 "Wallиден монтиран крпа/облечена кука Заврши : Викторијанска бронза. Лесен за инсталирање; монтирање на епископ со хардвер вклучен. Направено од здрав месинг и трајно таложење на физички пареа на ПВД. Разновиден дизајн; Употреба во бања или кујнски декор. Куката за крпи е идеална за широк спектар на бања и украси за простории. Во која има издржлива конструкција од месинг. Со тркалезен профил, оваа облечена кука нуди едноставна силуета и удобно место за обесена облека, крпа или облека во бањата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката