.

.

Лдчнх 2 парчиња Златни Метални Шарки Мини Долга Златна Шарка Мебел Фитинзи Хардвер Кабинет Кутија За Накит Дрвена Кутија Античка Гроздобер Шарка

Лдчнх 2 парчиња Златни Метални Шарки Мини Долга Златна Шарка Мебел Фитинзи Хардвер Кабинет Кутија За Накит Дрвена Кутија Античка

Оценка на стоката:

DEN 292.80
Достапност
Производот е достапен

Погоден за општи цели како што се поправка на кутии за накит, изработка на модели, кутија за складирање итн Погоден за врати, ормари, фиоки, кутии за накит итн. Таа е погодна за различни мебел и може да се користи за декорација. Тие се флексибилни и нема да крцкаат кога ќе ја затворите вратата. Мини големината одговара на повеќето видови врати. Карактеристика : тие се флексибилни и нема да крцкаат кога ќе ја затворите вратата.Мини големината одговара на повеќето видови врати.Издржлив и лесен за инсталирање.Убава декоративна шарка.Многу погоден за старомодни дрвени кутии, врати, ормари, корпи за отпадоци, гардероби, старомодни ормари за накит, куфери, ормари итн.материјал : металбој : листа на златни пакувања : 2 х хингеноти : поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-5мм. бојата може да биде различна, ве молиме разберете.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката