.

.

Ssiskcon Внатрешни Лизгачки Бравата Барел Болт Нерѓосувачки Челик Долга Врата Бравата Слајд Заклучување Комерцијални 10mm x 8 Сатен Топката Копче Тешки 32d Бранител Безбе

Ssiskcon Внатрешни Лизгачки Бравата Барел Болт Нерѓосувачки Челик Долга Врата Бравата Слајд Заклучување Комерцијални 10mm x 8 Сатен Топката

Оценка на стоката:

DEN 452.48
Достапност
Производот е достапен

Гмх вметнува нерѓосувачки челичен лим што се сече во внатрешноста на завртката за барел за дополнителна цврстина и непречено лизгање на цевката Строго почитување на квалитетот според претходно дефинирани стандарди. Целиот производствен тим на ГМХ е обучен да прави ригорозна рачна инспекција за отстранување на дефектите во секоја фаза од производството. Пружината од нерѓосувачки Челик внатре обезбедува непречено функционирање и заштита од корозија дури и во близина на морскиот фронт. Четири дупки на делот за заклучување на фати дава дополнителна безбедност и сила на Некои Дизајни. Оваа лизгачка брава со Завртки за Буре може брзо да се инсталира на секоја врата со замав со која било дебелина. Самоуверено за употреба на тешки дрвени порти, врати, прозорци, гаражни врати, порти од штала и внатрешна гардероба итн. Ние обезбедуваме 100% нерѓосувачки Челик е неверојатен материјал без напнатост. Тоа е нераскинливо, а не кревко како леано месинг или цинк. СС не се кородира за разлика од благиот челик и може да се заварува ( на сите метални порти каде што можете да нанесете завртки) или да се навртува на која било површина за разлика од алуминиумските завртки што не можат да се заварат. СС значи доживотна погодност во споредба со кој било друг материјал. Висока отпорна на корозија. Отпорен на влага. Завртки/заварувања на секој метал. 4 Дупки За Дополнителна Безбедност. 100% Нерѓосувачки Челик. Без Облоги, Без Боја. Животната Средина Безбедно Заврши. Лесно Се Инсталира На Површината Со Завртка. Комплименти Технологија Автоматизација. Нерѓосувачки Челик Само-дупчење Завртки со контра потонат главата. Употребливи Со филипс + завртка возачот. Совет за самостојно дупчење за лесна инсталација. 19мм должина на завртки. Кадифето е залепено на задниот дел од завртката за да се обезбеди финишот (лак/боја) на вратата е недопрена. Листот од нерѓосувачки челик е вметнат во внатрешноста на завртката за барел за лесно движење и за да се обезбеди поголема цврстина. Инсталирајте ја завртката за барел на висина што е лесно достапна. Типично поставување е една или две стапки над копчето, но може да биде пониско. Повлечете го бурето и ставете го водилката за цевката во внатрешноста на вратата со нејзиниот раб рамна со работ на вратата. Израмнете го водичот со ниво на торпедо. Порамнете го бурето и зашрафете го на вратата со шрафцигер. Затворете ја вратата и продолжете го бурето покрај работ на вратата. Обележете ја неговата позиција, потоа повлечете ја и поставете го уловот, продолжете го бурето и прилагодете го уловот така што бурето непречено се лизга во него, возете завртки во дупката. Ниво на торпедо. ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ-100% Пакет од нерѓосувачки Челик од 1 Завртка За Брава Крам + 10 Завртки ОД НЕРЃОСУВАЧКИ Челик ЦСК( Филипс Драјв), 32 (629).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката