.

.

10-15кг Мебел Гас Пролет Шарки Кујна Шкаф Кабинет Хидраулични Шарка Врата Потпора Капак Поддршка Кутија Хардвер 4 парчиња

10-15кг Мебел Гас Пролет Шарки Кујна Шкаф Кабинет Хидраулични Шарка Врата Потпора Капак Поддршка Кутија Хардвер 4 парчиња

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

Прозорец Хардвер Поставува Прозорски Хардверски Комплети 10-15кг Мебел Пружински Шарки За Пружини Кујнски Шкаф Кабинет Хидраулична Потпора На Вратата На Шарката Хардвер За Поддршка на Капакот 2 парчиња за лесно отворање на вратите на кујнскиот ормар за подигнување на панелите на вратите на кабинетот супериорен материјал направен за вратилото, издржлив и практичен пластичен врв за инсталирање, ротирачки и лесен за прилагодување спецификации : Материјал : Глава На СТОМАЧНИ + Железо + Месинг Корезиза : Ве Молиме Погледнете должина На Фотошахтата : ПРИБЛ.27смшафт Дијаметар : Прибл.1,5 см со рамна основа за 5 завртки за одредување притисок : 60 N/6kg, 100 N / 10kg, 150 N / 15 KGColor : сива/бела/црн пакет Вклучуваат : 4 x Шарки и Завртки за Монтирање во кутијата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката