.

.

Х-DREE Домашен Шкаф Целосно Преклопување Скриени Шарки На Кабинетот Пар Сребрен Тон(Домашен Шкаф Целосно Преклопување габинете окулто бисаграс Пар Сребрен Тон

Х-DREE Домашен Шкаф Целосно Преклопување Скриени Шарки На Кабинетот Пар Сребрен Тон(Домашен Шкаф Целосно Преклопување габинете

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Име На Производот : Шарка На Кабинетот;Стил : Целосно Преклопување;Материјал : Метал Боја : Сребрен Тон;Дупка Теренот : 32мм, 48мм. Дијаметар На Шарка чаша : 25мм;Препорачана Дебелина На Вратата : 14-22мм. Вкупна Демензија(Секоја) : 7 х 6,3 х 3,6 см/ 2,8" х 2,4" х 1,4" (Л*В*Ч);Тежина : 139гр(демензион вкупно (када уна) : 7 х 6,3 х 3,6 см / 2.4 '' (l * w * h); Пезос : 139 g. содржина на пакетот : Пар X шарка На кабинетот;инсталирајте делови : Инсталирајте Делови(contenido del paquete : x bisagra del gabinete; instalar piezas : Instalar piezas. Име На Производот : Шарка На Кабинетот;Стил : Целосно Преклопување;Материјал : Метал. Боја : Сребрен Тон;Дупка Теренот : 32мм, 48мм. Дијаметар На Шарка чаша : 25мм;Препорачана Дебелина На Вратата : 14-22мм. Вкупна Демензија(Секоја) : 7 х 6,3 х 3,6 см/ 2,8" х 2,4" х 1,4" (Л*В*Ч);Тежина : 139гр(демензион вкупно (када уна) : 7 х 6,3 х 3,6 см / 2.4 '' (l * w * h); Пезос : 139 g. содржина на пакетот : Пар X шарка На кабинетот;инсталирајте делови : Инсталирајте Делови(contenido del paquete : x bisagra del gabinete; instalar piezas : Instalar piezas. Домашен Шкаф Целосно Преклопување Скриени Шарки На Кабинетот Пар Сребрен Тонмулти-намена : употреба во разни видови кабинети, шкаф, гардероба, библиотека и слично за дома, канцеларија или други прилики.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката