.

.

ДОИТУЛ Кауч 4 парчиња Преклопна Софа Шарка 3-Опрема Склопувачка Поддршка Шарка За Самозаклучување Додатоци За Шарки

ДОИТУЛ Кауч 4 парчиња Преклопна Софа Шарка 3-Опрема Склопувачка Поддршка Шарка За Самозаклучување Додатоци За Шарки

Оценка на стоката:

DEN 310.72
Достапност
Производот е достапен

а тоа е безбедна и сигурна инсталација со висока цврстина и издржливост. Преклопна шарка за спојување, може да биде за вреќи со грав, столови за плажа, столови за риболов, столови за платно,. поддршка способност, тешка носивост, без деформација за долго време, не е лесно да ' рѓа. Исклучителна изработка, разумна структура, професионална и практична, може да ви донесе погодност. 3-прилагодување на брзината за да помогне во преминот од кревет во тросед. Заштедете многу простор и одржувајте го вашиот дом почист и уреден. тоа е безбедна и сигурна инсталација со висока цврстина и издржливост. Преклопна шарка за спојување, може да биде за вреќи со грав, столови за плажа, столови за риболов, столови за платно,. поддршка способност, тешка носивост, без деформација за долго време, не е лесно да ' рѓа. Исклучителна изработка, разумна структура, професионална и практична, може да ви донесе погодност. 3-прилагодување на брзината за да помогне во преминот од кревет во тросед. Заштедете многу простор и одржувајте го вашиот дом почист и уреден. Опис дали барате професионална, преклопна софа шарка? Дали сте во потрага по цврста, алатка која може да изврши повеќе работни места одеднаш? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашата преклопна софа шарка мора да ги задоволи вашите потреби. Тоа е еден од најдобрите избори за вас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката