.

.

Безбедносно заклучување на HASP 3325мм накит за накит вино Дрвена кутија кутија за вклучување на бравата куфер Hasp кожа торба чанта чанта за затворање на чанти за затво?

Безбедносно заклучување на HASP 3325мм накит за накит вино Дрвена кутија кутија за вклучување на бравата куфер Hasp кожа торба чанта

Оценка на стоката:

DEN 281.28
Достапност
Производот е достапен

Брави со грабли за порти, врати, лизгачки врати, лизгачки врати, бараки, ормани, контејнери и багаж Може да се користи на кутии, случаи, гради, итн. Идеален хардвер за дома,, продавница и така натаму. Материјал : легура на цинк; Боја : сребро, злато. Големина : приближно.33*25мм/1,30 "*0,98". Материјал : Долготрајната железна уметност, третман на површината, анти-кара, не е лесно да се избледи, со завртки за монтирање, удобно за инсталација на DIY, удобно за секојдневниот живот. Идеален хардвер за дома ,, продавница и така натаму. Материјал : цинк легур : сребро, злато : приближно.30 "*0,98" Белешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачен мерење. Бојата може да има различна како што е приказот на разликата, PLS го разбира. Список на пакети : 1 x TOGGLE LATCH1 x копче.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката