.

.

Започнете комплет за пад на иглата, волна со 25 бои, сет, пад на пена, чиста волна, алатки за материјали за материјал за животински подароци од предиво од предиво од иг

Започнете комплет за пад на иглата, волна со 25 бои, сет, пад на пена, чиста волна, алатки за материјали за материјал за животински подароци

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Совршено за иглата што се наоѓа волна од волнен предиво поставено со волна со алатки за волна, алати за палење се погодни и за почетници и за професионални Запознајте се со потребни различни бои на волна и волна комплет за алатки со игли со игли, пена, пад на игли за палење за DIY, кои ќе ги задоволат сите ваши потреби. Широка апликација-широко употреба во игла што се чувствува или влажна во животни, накит, топчиња за фен со волна, виси wallидови, ткаење, основно полнење, кукли на Валдорф, кој било занает. KIT за игла за палење иглата-25 бои Волна, за да се игла волна игла, почувствувајќи ја комплетот за почеток волна, алатки со алатки со игла со влакна од видови. Премиум материјал-предивото од волна е изработена од квалитетна волна и е погодна за проекти за палење на игла. Совршено за иглата што се наоѓа волна од волнен предиво поставено со волна со алатки за волна, алати за палење се погодни и за почетници и за професионални. Запознајте се со потребни различни бои на волна и волна комплет за алатки со игли со игли, пена, пад на игли за палење за DIY, кои ќе ги задоволат сите ваши потреби. Широка апликација-широко употреба во игла што се чувствува или влажна во животни, накит, топчиња за фен со волна, виси wallидови, ткаење, основно полнење, кукли на Валдорф, кој било занает.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката