.

.

Моракни Вуд Резба Основни Сандвик Нерѓосувачки Челик Дрво Резба Нож Со Обвивка, 3 Инчен

Моракни Вуд Резба Основни Сандвик Нерѓосувачки Челик Дрво Резба Нож Со Обвивка, 3 Инчен

Оценка на стоката:

DEN 479.20
Достапност
Производот е достапен

Нож За Резба на дрво : Со софистицирана рамнотежа и острина на брич надвор од кутијата; овој нож за резба е идеален за резба и виткање со вештина и прецизност Премиум Сечило : ножот за резба На Дрво има силно сечило од нож од нерѓосувачки челик од 3 инчи и може да се пофали со одлични перформанси на работ, острина на брич, висока цврстина и исклучителна отпорност на корозија. Durономска Рачка : Издржливата пластична рачка се чувствува избалансирана и удобно седи во раката. Заштитна Полимерна Обвивка : е симетрична, што значи дека е погодна и за десничарски и за левораки корисници и има пригоден клип за појас. Спецификации : должина На Сечилото : 3 инчи (80 мм); дебелина на сечилото : 0,08 инчи (2,0 мм); вкупна должина : 7,38 инчи (192 мм); тежина : 2,8 унци (80 гр). Нож За Резба на дрво : Со софистицирана рамнотежа и острина на брич надвор од кутијата; овој нож за резба е идеален за резба и виткање со вештина и прецизност. Премиум Сечило : ножот за резба На Дрво има силно сечило од нож од нерѓосувачки челик од 3 инчи и може да се пофали со одлични перформанси на работ, острина на брич, висока цврстина и исклучителна отпорност на корозија. Durономска Рачка : Издржливата пластична рачка се чувствува избалансирана и удобно седи во раката. Заштитна Полимерна Обвивка : е симетрична, што значи дека е погодна и за десничарски и за левораки корисници и има пригоден клип за појас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката