.

.

Незастаклени Керамички Плочки за Занаети, Самостојни Подлоги За Плочки

Незастаклени Керамички Плочки за Занаети, Самостојни Подлоги За Плочки

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

Плочки за Подлоги : Користете го овој комплет од 12 незастаклени керамички плочки за да создадете еден вид подлоги што ќе му ги дадете на колега, пријател или член на семејството на претстојното затоплување на куќата, роденденска забава или празник Бидете Креативни : Дизајнирајте, креирајте и украсете ги белите керамички плочки користејќи широк спектар на уметности и занаетчиски материјали како што се маркери, акрилна боја, смола, сјај или фотографии. Заштитете Ги Вашите Површини : керамичките плочки имаат подлога од плута за заштита од несакано оштетување и обезбедување стабилност на дрвени, стаклени или метални површини. Совршена Големина : Секоја бела керамичка плочка има димензии 4,25 инчи. Додадете го овој сет од 12 мали керамички плочки во вашите материјали за уметност и занаети за да започнете да создавате сопствени подлоги за вашиот дом или канцеларија. Подлогата плочки се направени од доломит кој лесно може да се разубави со помош на боја, фотографии, исечоци од хартија или сјај.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката