.

.

КРАСПИР 1 Кутија Восок Печат Печат Во Собата Едрење Компас Кормило ПИРАТСКИ 6 ПАРЧИЊА Месинг Печат Глави СО 2 ПАРЧИЊА Рачки Подарок Спакуван За Роденден Божиќ

КРАСПИР 1 Кутија Восок Печат Печат Во Собата Едрење Компас Кормило ПИРАТСКИ 6 ПАРЧИЊА Месинг Печат Глави СО 2 ПАРЧИЊА Рачки Подарок

Оценка на стоката:

DEN 377.28
Достапност
Производот е достапен

Восок Печат Печат Во Собата : 6 парчиња месинг печат глави + 2 парчиња универзална дрвени рачки + 1 парче подарок кутија Материјал : главата За печат на восок е изработена од врвен квалитет на месинг, сјајна, мазна и издржлива. Лицето на печатот е многу јасно што ќе создаде убав и чист занает со печат за печат. Универзална Рачка : универзална глава на конец што може да одговара со сите глави на заптивки во нашата продавница. Лесно за склопување : Лесно се менува и склопува, малку ротирајте ја месинг главата е во ред. Повеќекратна Употреба : Погоден За украсување и украсување на плик, покани, пакет подароци, шишиња со парфеми, шише вино, бележници, парцели, честитки итн. Восок Печат Печат Во Собата : 6 парчиња месинг печат глави + 2 парчиња универзална дрвени рачки + 1 парче подарок кутија. Материјал : главата За печат на восок е изработена од врвен квалитет на месинг, сјајна, мазна и издржлива. Лицето на печатот е многу јасно што ќе создаде убав и чист занает со печат за печат. Универзална Рачка : универзална глава на конец што може да одговара со сите глави на заптивки во нашата продавница. Лесно за склопување : Лесно се менува и склопува, малку ротирајте ја месинг главата е во ред. Повеќекратна Употреба : Погоден За украсување и украсување на плик, покани, пакет подароци, шишиња со парфеми, шише вино, бележници, парцели, честитки итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката