.

.

Блиска Чипка Бралета За Жени, Секси Долна Облека Чипка Градите Цевка Врвот Поместена Чипка Бендо Градник За Девојки

Блиска Чипка Бралета За Жени, Секси Долна Облека Чипка Градите Цевка Врвот Поместена Чипка Бендо Градник За Девојки

Оценка на стоката:

DEN 1508.80
Достапност
Производот е достапен

Материјалот е подобрен за да биде повеќе дебел и топол, изшкуркан, мек и восочен, еластичност, ДИШЕ И ЕЛАСТИЧНО Удобните и спокојни спортови под облеката не само што се меки,туку и растегливи и супер дишат. Не грижете се за зголемената топлина во summer.It е одличен удобен градник за спорт. Облека Се Грижи достапно Е Машинско перење и сушење,исто така брзо сушење. Повод Совршен Со фармерки/хеланки/шорцеви/јога панталони/секојдневни панталони/џемпер синџир и така натаму. Одговараат за повик/патување/дома / датум/партија/работа/шопинг. Носење на сите сезони особено Fall И Зима. Удобниот спортски градник за јога е тенок и мек за секојдневно.Градникот не е тока и многу мазен, дише и лесен. Обезбедете максимална леснотија и удобност за жените. ●Испорака}предметот ќе биде испратен ОД Хк Кина, имаме Експрес и Стандард. Стандардот обично трае 10-15 дена за да пристигне во НАС. Убавината вреди да се чека, затоа ве молиме бидете трпеливи и чекајте ја. На експрес уаусли му требаат 3-12 дена да пристигне во НАС.треба да платите за 10-20 долари по ставка. Нашата услуга за клиенти може да ги реши вашите проблеми преку интернет 24 часа, а производот обезбедува 30-дневна политика за враќање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката