.

.

Елитната лента Smatree со 10000mAh батерија компатибилна за потрага 2, 8 часа време за играње, тројно вашето време за играње, елитна лента за полнење, компатибилен за потраг?

Елитната лента Smatree со 10000mAh батерија компатибилна за потрага 2, 8 часа време за играње, тројно вашето време за играње, елитна лента

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

[Трип на вашето време за играње] Елитната лента Смартри Вградена батерија за полнење 10000 m Ah, поддржувајте брзо полнење за 3-6 часа Тројно време на играње Трикратна среќа. [Отстранлива перница за главата на лентата] Не може да се расклопи и удобната елитна перница за ленти. Може повторно да ја користи перницата на главата со употреба на ткиво или крпа за да ја задржи чиста и хигиенска. Забелешка : Не ја потопувајте целата перница на главата во вода за да избегнете губење на вискозност од лепливата страна. [Пополнување на VR додека играте VR игра] Smatree Elite Strap со батерија може да наплати VR додека игра VR игра. Со вграден безбедносен систем, може целосно да го заштити полначот од над-полнење, над-напон и над-топлина. [Ергономски дизајн] дизајниран специјално компатибилен за потрага 2. Ременот на главата го поддржува VR и го избегнува ризикот од паѓање на VR. Направете совршени салда помеѓу тежината на лентата за главата и VR, во голема мерка намалете го заморот на главата на корисникот. [Прилагодливо елитно каиш] Свиткајте го копчето за тркалење на задниот дел за да ја прилагодите соодветната ширина на носење според обемот на главата. Погоден за корисници од сите возрасти. Елитната лента Smatree е лесен за инсталирање и влегување во државата за игра. [Трип на вашето време за играње] Елитната лента Смартри Вградена батерија за полнење 10000 m Ah, поддржувајте брзо полнење за 3-6 часа. Тројно време на играње Трикратна среќа. [Отстранлива перница за главата на лентата] Не може да се расклопи и удобната елитна перница за ленти. Може повторно да ја користи перницата на главата со употреба на ткиво или крпа за да ја задржи чиста и хигиенска.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката