.

.

Милениче на руби, црвено -црно, средно/големи

Милениче на руби, црвено -црно, средно/големи

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

ПЕТ ТУТУ со вратоврска со лента за прилагодливо вклопување Слоеви на црвена и црна тул, капа достапна одделно. Важно е да ја разгледате табелата со големина на миленичиња на Руби и да го измерите вашето куче, не сите костуми ќе одговараат на сите миленичиња. За Ноќта на вештерките, облекувањето или да изгледате кул шетајќи низ блокот. Од бутик за миленичиња на Руби. ПЕТ ТУТУ со вратоврска со лента за прилагодливо вклопување. Слоеви на црвена и црна тул, капа достапна одделно. Важно е да ја разгледате табелата со големина на миленичиња на Руби и да го измерите вашето куче, не сите костуми ќе одговараат на сите миленичиња. За Ноќта на вештерките, облекувањето или да изгледате кул шетајќи низ блокот. Од бутик за миленичиња на Руби. ПЕТ ТУТУ со вратоврска со лента за прилагодливо вклопување. Измијте рака и лежејте рамно за да се дризирате по секое носење. Наменето за мода напред ПЕТ, колекцијата на костуми за миленичиња на Руби има стотици не-лиценцирани и лиценцирани носии, вклучувајќи : Војна на Starвездите, Бетмен, Супермен, Здраво Кити, Ghostbusters, Елвис и Волшебникот од Оз. Огромниот избор на костуми за миленичиња се протега надвор од Ноќта на вештерките во други специјални прилики како Велигден, 4 јули, Денот на Свети Патрик, Божиќ и многу повеќе! Покрај тоа, уникатната линија на додатоци вклучува перики, капи, тутус, бандани, крилја и лакови за коса.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката