.

.

Облека за миленичиња за мали кучиња момче кучиња облека мека мачка џемпер кучиња џемпер за мало кучиња кучиња мачка

Облека за миленичиња за мали кучиња момче кучиња облека мека мачка џемпер кучиња џемпер за мало кучиња кучиња мачка

Оценка на стоката:

DEN 45.44
Достапност
Производот е достапен

【Хуманизиран дизајн】 : Има на располагање на повеќе големини кои можат да задоволат различна големина на кучиња, како Чихуахуа, Јорк, Француски ,, Корги ,,,, Ших Цу, и така натаму 【Детали за големината】 : Големината е соодветна за повеќето мали кучиња да ги стават, мерејќи ја големината на вашето домашно милениче внимателно пред да се препорача нарачката. 【Висококвалитет после услугата】 : Ние сме посветени на добро да му служиме на секој клиент. Ако има некој проблем со производот, ве молиме контактирајте не навреме, ние ќе ви обезбедиме висококвалитетно после услугата сè додека не бидете задоволни. Облека за миленичиња за мали кучиња момче 1 парчиња џемпер за кучиња зимска облека за домашни миленици кучиња мека мачка џемпер куче џемпер за мали кучиња кутре мачки , (Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате, благодарам!) Тежина на пакетот : 96 G Големина на пакетот : 20x15x5cm, (Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради Рачно мерење. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката