.

.

Екорок Преносливо Шише Со Вода За Кучиња За Пешачење-Отпорно На Истекување Преклопливи Шишиња Со Вода За Домашни Миленици Сад За Патување Чаша За Пијалоци За Пешач

Екорок Преносливо Шише Со Вода За Кучиња За Пешачење-Отпорно На Истекување Преклопливи Шишиња Со Вода За Домашни Миленици Сад

Оценка на стоката:

DEN 446.40
Достапност
Производот е достапен

●МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН НА ПРОИЗВОДИ : Нашето преносливо шише со вода за кучиња содржи 11оз вода и 200гр храна, што го олеснува носењето на вашето домашно милениче во движење ●ОТПОРЕН НА ИСТЕКУВАЊЕ и ПРЕНОСЛИВ : Силиконската заптивка и копчето можат да обезбедат дека шишето со вода за миленичиња нема да истекува. Дизајн на преклопување од 180 степени, компактен, лесен и пренослив. ●ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : Притиснете го копчето, водата ќе тече полека, исклучително едноставна за ракување. Водата што не е завршена може да се врати во шишето, без губење вода. ●ИЗДРЖЛИВ и БЕЗБЕДЕН : шишето со вода за миленичиња е изработено од силикон и пластика за храна, висококвалитетен материјал и издржлив. Подобро заштитете го здравјето на вашето домашно милениче!. ●ЛЕСЕН за НОСЕЊЕ : овој додаток за кучиња ќе биде совршен придружник за вашите прошетки, патувања, излети и планинарења. Доаѓа со лесен јаже и може да се земе насекаде. Екорок Преносливо Шише Со Вода За Кучиња За Пешачење-Отпорно На Истекување Преклопливи Шишиња Со Вода За Домашни Миленици Сад За Патување Чаша За Пијалоци За Пешачење пешачење патување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката