.

.

Пренослива Торбичка Кутре Собереш Надворешен Организатор На Ѓубре Држач За Отпад Куче Измет Торба Диспензерот За Миленичиња Материјали

Пренослива Торбичка Кутре Собереш Надворешен Организатор На Ѓубре Држач За Отпад Куче Измет Торба Диспензерот За Миленичиња Материјали

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Материјал : Оксфорд Ткаенина Големина : апликација.12х6х5см/4, 72х2, 36х1, 97ин. Стил : Двоен патент. Боја : Како Слика. Количина : 1 Компјутер. Количина : 1 Компјутер Боја : Како Слика. Материјал : Оксфорд Ткаенина Големина : стан.12х6х5см/4, 72х2, 36х1, 97во Пакет Содржина : 1 Х Куче Измет Кеси Диспензерот Стил : Двоен патент Куче Измет Кеси Диспензерот само, други додатоци демо на сликата не е вклучен. Забелешка : Нема малопродажен пакет. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката