.

.

Дхтдвд Професионални Миленичиња Чешлање Кастри Комплет Директно И Разредување Ножици Закривени 5 Парчиња

Дхтдвд Професионални Миленичиња Чешлање Кастри Комплет Директно И Разредување Ножици Закривени 5 Парчиња

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

Изработени од метален материјал, издржлив Различни ножици се достапни за различни миленичиња. Удобна и хуманизирана рачка, долготрајната употреба не се чувствува уморна. Удобно без трчање на косата. Комплетен сет, удобен и практичен. Изработени од метален материјал, издржливи различни ножици се достапни за различни миленичиња удобна и хуманизирана рачка, долготрајната употреба не се чувствува уморно без да работи коса комплетен комплет, удобен и практичен материјал за телото : Метализација : Список за пакување со една големина : 1 * Комплет За Чешлање Миленичиња (со исклучок На други демо производи)Известување : 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете 2-3% грешка. Поради различни монитори, бојата може да биде различна, ве молиме разберете.Безжични Електрични Тивки Машинки за Чешлање Со низок Шум На Полнење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката