.

.

ЖИИНГ Транспарентен Ранец За Носачи За Патувања За Мачки, Торба За Миленичиња Што Се Преклопува, Вентилирана, Пренослива За Патување Пешачење Кампување Надворешна

ЖИИНГ Транспарентен Ранец За Носачи За Патувања За Мачки, Торба За Миленичиња Што Се Преклопува, Вентилирана, Пренослива За Патување

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

●Транспарентен прозорец● : голем простор ранец за миленичиња, проѕирна обвивка може да го зголеми видното поле на миленичето, а исто така да му олесни на сопственикот да ја набудува ситуацијата на миленичето во секое време ●Преклоплив q : ранец за миленичиња што може да се преклопи за складирање, што е погодно за складирање и не зазема простор. €Безбедност : Опремен со цврсто засилена конструкција, ранецот за носач на кучиња е корисен за да го задржите вашиот пријател безбедно внатре, овозможувајќи ви да се фокусирате на вашето патување. Долниот патент има функција за заклучување, осигурувајќи се дека вашиот непослушен пријател не може сам да ја отвори вратата. ●Пренослив● : носачот За Миленичиња ги постигнува вашите раце без раце и го олеснува грижата за вашето домашно милениче за време на пешачење, патување, возење велосипед и пешачење итн. ●Вентилација● : оваа пренослива торба за миленичиња е изработена од полиестер со издржлив степен. Може да се одржува во добра форма со табла за поддршка. Во меѓувреме, постојат четири дупки за вентилација на врвот за да се обезбеди нормална циркулација на воздухот во кутијата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката