.

.

Мекгого Зајачко Шише Со Вода, Шише Со Вода Од Заморчиња, 28оз Висечка Фонтана Автоматски Диспензер Без Сад За Вода За капење за кафез

Мекгого Зајачко Шише Со Вода, Шише Со Вода Од Заморчиња, 28оз Висечка Фонтана Автоматски Диспензер Без Сад За Вода За капење за кафез

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

[ЗАДОЛЖИТЕЛНО ЗА ЗАФАТЕН ЧУВАР на МИЛЕНИЧИЊА] Ако често патувате и се грижите дека вашето мало милениче нема доволно вода, ова шише со вода од 800 мл е задолжително за вас Тоа осигурува дека вашите миленици остануваат хидрирани додека сте отсутни без да прават неред во нивниот кафез. [НЕМА БУЧАВА ПРИ ПИЕЊЕ вода] автоматскиот диспензер за вода за миленичиња мекгого прифаќа дизајн на проток на гравитација и може да ја контролира количината на вода за да спречи прелевање. Не прави досадни звуци додека вашето домашно милениче пие во споредба со шишиња со вода со топчести лежишта. [НАПРАВЕТЕ ЈА ВАШАТА МИЛА ПОУДОБНА]Во Споредба со традиционалните шишиња и чинии со вода, нашата фонтана за висечка вода му обезбедува на вашето домашно милениче поудобно и хигиенско искуство со пиење. Обезбедете го на вистинската висина на вашиот кафез, тие нема да мора да го креваат вратот нагоре. [Отпорен на ПРАШИНА и ОТПОРЕН на ИСТЕКУВАЊЕ]дизајнот на запечатување спречува истекување на вода и влегување прашина. Во споредба со големите чинии со вода, водата не е лесно загадена и нема да предизвика воспаление на устата бидејќи нивната брада е изложена на вода долго време.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката