.

.

Пријател Виси Џингл Санки Ѕвона 7-Ѕвонче Куче Врата За Врата Копче Вештачка Кожа Ремени Куче Обука Ѕвона Божиќен Декор И Декорации За Одмор Дома, 18,7 х 1,8 х 1 Инчи

Пријател Виси Џингл Санки Ѕвона 7-Ѕвонче Куче Врата За Врата Копче Вештачка Кожа Ремени Куче Обука Ѕвона Божиќен Декор И Декорации За Одмор

Оценка на стоката:

DEN 239.84
Достапност
Производот е достапен

Соодветна големина : прилагодливото ѕвонче на вратата е прибл 18,7 х 1,8 х 1 инчи, погодни за кучиња со повеќето големини, можете да ги закачите овие ѕвона на копчето на вратата или каде и да сакате да декорирате, соодветна големина за чување или закачување; Забележете дека не можат да се закачат сите кваки; висечките прстени се мали и не можат да се закачат на големи кваки. Ќе добиете : 2 кожни ремени инкрустирани во класични бои се достапни во овој пакет, секој доаѓа со 7 ѕвона, а кожниот ремен е дизајниран со прстен за лесно закачување, обезбедувајќи многу погодност за вашиот живот. Сладок звук : ѕвоното за обука на кучиња може да издаде јасни и јасни звуци кога вашето куче ќе го тресе, така што ќе знаете дека вашето домашно милениче сака да излезе надвор, фаун начин за интеракција со вашето кученце, исто така дозволувајќи му на вашето домашно милениче да си игра. Божиќен декор : внесете многу потребен празничен расположение во вашиот дом или канцеларија со закачување на овие ѕвона покрај вратата од вашата кујна, во спалната соба на вашите деца или во дневната соба; со 7 ѕвона од џингл, можете да ги имате прекрасните Звуци На Божиќ во вашиот дом.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката