.

.

Забавни Елементи Чинии За Кучиња, Нелизгачки Керамички Чинии За Вода За Храна За Кучиња За Средно Големи Кучиња, 64 Фл Оз Сад За Црно Куче Сад За Кучиња Со Преслатки Д

Забавни Елементи Чинии За Кучиња, Нелизгачки Керамички Чинии За Вода За Храна За Кучиња За Средно Големи Кучиња, 64 Фл Оз Сад За Црно Куче Сад

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Нелизгачки Дното-Забавни Елементи керамичкиот сад за кучиња доаѓа со силикон што не се лизга на дното, а самиот сад тежи 2,9 килограми, што е доволно цврст и тежок и нема лесно да се лизне Кажете Збогум На Неуредниот Под!. Керамиката Го Обезбедува Здравјето На Вашето Куче-според истрагите, пластичните чинии лесно се размножуваат нечистотија и предизвикуваат црни вилици, а ветеринарот препорачува да користите керамички сад за кучиња за да го држите вашето куче подалеку од болести на брадата. Покрај тоа, можете само да ја загреете храната за кучиња во микробранова печка и да ја измиете во машина за миење садови. Изберете го најдоброто за вашите сакани миленичиња!. Подобро За Средни и Големи Кучиња - Забавни Елементи садовите за кучиња за големи кучиња се доволно длабоки и содржат околу 64 мл вода, така што може да се користи како сад за храна за кучиња или сад за вода за кучиња. Забавни Елементи Ексклузивен Дизајн-црната внатрешност и симпатичните модели на кучиња надвор го прават овој керамички сад за кучиња толку посебен и исклучителен. Вашето сакано куче го заслужува тоа!. НИЕ СМЕ ЗАБАВНИ ЕЛЕМЕНТИ-знаеме дека среќниот живот е составен од безброј забавни елементи, а нашата колекција на овој голем сад за кучиња е една од нив! СИТЕ ЕЛЕМЕНТИ ШТО МОЖЕМЕ ДА ГИ ИМАМЕ ЗА СРЕЌЕН ЖИВОТ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката