.

.

Poohoo Вистинска Кожа Куче Јака Мека &засилувач; Дише Поместена | Метал Хардвер ' Рѓа-Доказ | Тешки | Куче Таг Прстен | За Средни Големи Х-Големи Кучиња

Poohoo Вистинска Кожа Куче Јака Мека &засилувач; Дише Поместена | Метал Хардвер ' Рѓа-Доказ | Тешки | Куче Таг Прстен | За Средни Големи Х-Големи

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

● ГОЛЕМИНА + Врат 19,0"-23,7", Ширина 1,2", Големина Х-Голема; ве Молиме изберете ја точната големина за вашето куче за да обезбедите удобно вклопување и безбедностСе предлага просторија за дишење со 2 прсти помеѓу производот и вратот. €УДОБНОСТ, дебела, издржлива надворешна јака за кучиња од вистинска кожа зашиена на внатрешна КОЖА за ДИШЕЊЕ, која е ултра мека и може да го исуши вратот цело време. ●ИЗДРЖЛИВОСТ●Овие јаки се рачно изработени со традиционални методи. Издржливи природни материјали, квалитетен хардвер се користи за овие јаки за кучиња.Нашите кожни јаки за кучиња се совршени за одлични за секојдневно одење, тренинг, спортови на отворено. Qualtive qualtra нашата јака за кучиња е изработена од висококвалитетна вистинска кожа, флексибилна и ултра soft.No се користат груби хемикалии или бои и секој појас е зашиен и дизајниран имајќи ја предвид удобноста и стилот на вашето куче. ●1 Годишна Гаранција●нашата издржлива и силна кучешка јака е дизајнирана да трае вистинско долго време и доаѓа со 1-годишна гаранција за заштита на вашето ново купување. ● ГОЛЕМИНА + Врат 19,0"-23,7", Ширина 1,2", Големина Х-Голема; ве Молиме изберете ја точната големина за вашето куче за да обезбедите удобно вклопување и безбедност.Се предлага просторија за дишење со 2 прсти помеѓу производот и вратот. €УДОБНОСТ, дебела, издржлива надворешна јака за кучиња од вистинска кожа зашиена на внатрешна КОЖА за ДИШЕЊЕ, која е ултра мека и може да го исуши вратот цело време. ●ИЗДРЖЛИВОСТ●Овие јаки се рачно изработени со традиционални методи. Издржливи природни материјали, квалитетен хардвер се користи за овие јаки за кучиња.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката