.

.

Голема Раса Продавница Грејхаунд Куче Во Многу Печатени Навлаки За Автомобилски Седишта

Голема Раса Продавница Грејхаунд Куче Во Многу Печатени Навлаки За Автомобилски Седишта

Оценка на стоката:

DEN 127.84
Достапност
Производот е достапен

Карактеристики На Производот : Изграден со висококвалитетна полиестерска микро-влакнеста ткаенина за максимална издржливост и удобност. Додадете стил на вашите седишта додека ги заштитувате од излевање, дамки, кинење, избледување и многу повеќе. Дизајниран за брза и лесна инсталација на повеќето седишта во стилот на автомобил и ТЕРЕНЕЦ – не се потребни алатки. Еластичниот систем за поддршка и прицврстување обезбедува цврсто и сигурно универзално вклопување на повеќето стандардни седишта за автомобили и ТЕРЕНЦИ. Голема Раса Продавница започна колекција на уникатни и ретки дизајни за печатење на животни. Можете да изберете од одредена раса на кучиња, раса на мачки, раса на хрчаци, раси на папагали, раси на коњи итн. Нашата компанија додава до 50 нови дизајни секој ден во нашиот каталог.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката