.

.

ПСУСА Мудрец Пет Ограда ЖИЦА WW-Г-П/16 Мерач/1000'

ПСУСА Мудрец Пет Ограда ЖИЦА WW-Г-П/16 Мерач/1000'

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

PSUSA Wise Wire 16g Миленичиња Ограда жица 1000ft PSUSA Wise Wire 16g Миленичиња Ограда жица 1000ft. Wise Wire 16 AWG PE45 е тешка висока цврстина флексибилна челична жица обложена со бакар прилагодено челично јадро металуршки поврзано со бакарно обложување кое е униформно и континуирано создавајќи би метален проводник кој делува како еден И е Отпорен На корозија Специјални процеси на жарење И цртање се изведуваат за време на процесот на обложување за да се постигнат посакуваните инженерски придобивки од цврстината флексибилноста сигурноста И издржливоста Изолацијата е висока 45 милиони густина полиетилен со висока молекуларна ТЕЖИНА hmwpe hdpe изолацијата на мудроста е дизајнирана да обезбеди супериорни својства за блокирање на водата и абразија против подземните елементи и помага да се спречат случајни паузи предизвикани од карпи во услови на поместување на почвата копање и корозија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката