.

.

Ловинпет Питбул Куче скок, УВ заштита и нега на рани, олеснување на анксиозноста, лесно носење кучиња пижами кучиња џеми, рефлексивни каишки од ливада/мулти -отпеча?

Ловинпет Питбул Куче скок, УВ заштита и нега на рани, олеснување на анксиозноста, лесно носење кучиња пижами кучиња џеми, рефлексивни

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Пелени со кучиња со целосна големина Ловинпет пижами за кучиња дизајнирани за средни и големи раси на кучиња, како што се Питбул, Боксер, Златен ретривер, германски овчар, Лабрадор, итн. Ве молиме користете мек владетел за да ја проверите големината внимателно за вашето крзно бебе пред да го купите. Нашите пижами на кучиња можат да се користат внатрешно/отворено, време на пикник/забава/патување во сите сезони секој ден, можете да направите некои модни и симпатични фотографии на вашето куче, да поминете убаво со вашите крзнени пријатели. Ловинпет има професионален тим за дизајн, производство и сервис по продажба, ние ќе се однесуваме кон секој наш клиент со 100% искреност. [Средни и големи кучиња] Нашите големи пижами на кучиња, дизајнирани за големи кучиња раси за да одговараат на нивното тело, како што се Питбул / Булдог / Боксер / Лабрадор / Златен ретривер / Ротвејлер, итн. И друга раса на териер. [Достапно во четири сезони] Во лето, големите кучиња PJ може да го намалат оштетувањето на сонцето во текот на денот, кога температурата е мала во текот на ноќта, носењето меки и удобни пижами можат да го задржат кучето топло и да го подобри квалитетот на спиењето. Целосниот дизајн на покриеност може да го намали загубата на топлина и да се загрева во зима. [Олеснување на анксиозноста и заштитата] Нашите миленичиња за обновување на кучињата не само што можат да се користат како закрепнување и медицинска облека по операцијата на кучиња за да се спречи лижењето на раната, исто така може да му помогне на нашето куче да се чувствува мирно и безбедно во лошото време. [Симпатичен дизајн со качулка] Овој PJS има симпатична вратоврска и дизајн на розови/мулти -отпечатоци, а десната предна нога има дизајн со двојна линија, дизајнот на качулка е ветровит, заштитувајќи ја главата на кучето и да го натера кучето да изгледа повеќе слатко . [Услуга по продажба] Ако има проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, тимот на Ловинпет ќе се потруди да го направиме тоа правилно. [Средни и големи кучиња] Нашите големи пижами на кучиња, дизајнирани за големи кучиња раси за да одговараат на нивното тело, како што се Питбул / Булдог / Боксер / Лабрадор / Златен ретривер / Ротвејлер, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката