.

.

Рисгдсе Куче Третираат Торбичка За Обука, Апстрактен Цртан Филм Шарени Куќа Шема Третираат Торба За Обука На Кучиња, Раце Слободен Половината Појас Фани Пакет За К?

Рисгдсе Куче Третираат Торбичка За Обука, Апстрактен Цртан Филм Шарени Куќа Шема Третираат Торба За Обука На Кучиња, Раце Слободен

Оценка на стоката:

DEN 856.00
Достапност
Производот е достапен

Лесно Чува Кибли, Играчки И Задоволства-Три џебови од торбата за уживање се доволно големи за да ги соберат повеќето најважни работи како што се задоволства за кучиња, кликер, играчки и многу повеќе Едноставно да ги забележите третирањата за миленичиња токму кога ви се потребни. Безбеден Џеб За Personal Работи - безбедно чувајте го вашиот паметен телефон, ЛИЧНА КАРТА за ПАРИ/кредитни картички, готовина или клучеви во главната торбичка со патент додека се шетате со вашето куче. Ослободете Го појасот Што Се Прилагодува На Рацете, ја прави торбичката за лекување безбедно прикачена околу половината, силниот клип за појас ја прави оваа торбичка за лекување лесно да се закачи на ременот, не грижете се дали ќе паднете на активност на отворено. Може и преку рамото. Одговара на половината до 41,5". Дизајнирана За Пешачење И Обука За Миленичиња-Идеална За обука или одење кученца, куче, мачка, оваа торбичка за третирање фани пакети ги држи сите ваши најважни работи за време на прошетки или во паркот. Одличен подарок за вашата омилена мајка куче или татко куче. Метал д прстен Бравата-Вграден Во Д-прстен е дизајниран да се одржи куче поводник и тренер или други додатоци, овозможува надвор обука полесно. Совршен за обука на кучиња во паркот!. Лесно Чува Кибли, Играчки И Задоволства-Три џебови од торбата за уживање се доволно големи за да ги соберат повеќето најважни работи како што се задоволства за кучиња, кликер, играчки и многу повеќе. Едноставно да ги забележите третирањата за миленичиња токму кога ви се потребни. Безбеден Џеб За Personal Работи - безбедно чувајте го вашиот паметен телефон, ЛИЧНА КАРТА за ПАРИ/кредитни картички, готовина или клучеви во главната торбичка со патент додека се шетате со вашето куче. Ослободете Го појасот Што Се Прилагодува На Рацете, ја прави торбичката за лекување безбедно прикачена околу половината, силниот клип за појас ја прави оваа торбичка за лекување лесно да се закачи на ременот, не грижете се дали ќе паднете на активност на отворено. Може и преку рамото. Одговара на половината до 41,5". Дизајнирана За Пешачење И Обука За Миленичиња-Идеална За обука или одење кученца, куче, мачка, оваа торбичка за третирање фани пакети ги држи сите ваши најважни работи за време на прошетки или во паркот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката