.

.

Детелина Куче Писклив Играчки Безбедно Латекс Гума Куче Џвака Моларна Играчка Интерактивна Играчка За Кученце Мали Средни Кучиња

Детелина Куче Писклив Играчки Безбедно Латекс Гума Куче Џвака Моларна Играчка Интерактивна Играчка За Кученце Мали Средни Кучиња

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

?Банана : 5,5 инчи * 2,3 инчи; совршен за мали средни кучиња; изработен од безбеден латекс, без штета на вашето куче ?Мека додека е доволно издржлива, не ги повредува забите на вашето куче. ?Оваа играчка дава звук кога ќе ја притиснете или притиснете. ?Играчки за кучиња од латекс за кучиња изработени од 100% природна латекс гума, 100% без токсични, без Олово, без штета за домашните миленици безбедни за џвакање и играње на вашите миленици. ?Совршено е за интерактивни игри за подобро подобрување на вашата врска со вашето слатко милениче. ?Банана : 5,5 инчи * 2,3 инчи; совршен за мали средни кучиња; изработен од безбеден латекс, без штета на вашето куче. ?Мека додека е доволно издржлива, не ги повредува забите на вашето куче. ?Оваа играчка дава звук кога ќе ја притиснете или притиснете. ?Играчки за кучиња од латекс за кучиња изработени од 100% природна латекс гума, 100% без токсични, без Олово, без штета за домашните миленици безбедни за џвакање и играње на вашите миленици. ?Совршено е за интерактивни игри за подобро подобрување на вашата врска со вашето слатко милениче. ?Спецификации : пчела : 4,7-инчи * 3,7-инчи; Банана : 5,5-инчи * 2,3-инчи; Круша : 5,1-инчи * 3,5-инчи; Морков : 5,7-инчи * 3,1-инчи; Материјал : Мека латекс гума ?1 еез во пакет, токму оној прикажан на фотографиите. ?Интерактивна играчка за крцкање, вашето куче ќе ужива во неа. ?Одлична писклива играчка за џвакање за играње на вашето прекрасно милениче. ?Движењето по бркање е инстинкт на кучето, одлично за преземање фрлање и влечење. Интерактивните играчки за кучиња го држат вашето домашно милениче подалеку од чевли и мебел, ја намалуваат штетата на кучињата на имотот дома. Дајте му на кучето подобро дружење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката