.

.

КРЕВЕТЧЕ Бпа-Слободен Пластични Херметички Куче Мачка Миленичиња Третираат &засилувач; Контејнери За Чување Храна Канистри Тегли Темносина &засилувач; Црвена Шеп?

КРЕВЕТЧЕ Бпа-Слободен Пластични Херметички Куче Мачка Миленичиња Третираат &засилувач; Контејнери За Чување Храна Канистри Тегли Темносина

Оценка на стоката:

DEN 235.20
Достапност
Производот е достапен

2 Парче Во Собата : 1 Темносина" Шепливи Вибрации "Слоган и 1 Црвена" Павзитивни Вибрации " Слоган Херметички тегли за одржување на храната и третира свежо. Секоја Тегла Мери 4 х 4 х 5. Креветче Бпа-Бесплатни Пластични Херметички Куче Мачка Миленичиња Третираат И Контејнери За Складирање Храна Канистри Тегли Темносина И Црвена Шепа Вибрации Со Шепа Отпечатоци (Во собата на 2).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката