.

.

Сет за облека за Божиќни костуми за миленичиња, кучиња миленичиња плунка пешкир, прилагодливи, прилагодливи, кученце куче мачка Божиќ, капа за облекување капа, за д?

Сет за облека за Божиќни костуми за миленичиња, кучиња миленичиња плунка пешкир, прилагодливи, прилагодливи, кученце куче мачка Божиќ,

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

【Сет за облека за костуми за Божиќни миленичиња】 Годишната Божиќна сезона е тука! Симпатичните кучиња и мачки се многу важни членови на семејството Облечете го вашиот крзнен пријател во овие исклучителни елка, лос Дедо Мраз додатоци за модели за да го направите поубав и шармантен. 【Мекиот материјал】 Овие домашни додатоци за миленичиња се изработени од мека ткаенина што нема да ја иритира кожата на вашето домашно милениче и се повеќе нежни на допир. И мала тежина нема да ви го оптовари вашиот крзнен пријател. Поудобно за секојдневно носење, лесно да се облече и исклучи. 【Божиќно миленичиња Божиќ сет】 Овој сет вклучува Божиќна капа и Божиќна бандана. Едната е бела капа за ирваси со црвена јака, а една е зелена Божиќна капа со зелена јака. Две комбинации за вашето симпатично милениче да изберете, тоа е добар и забавен Божиќен подарок за вашето симпатично кутре и маче. 【Детали за големината】 Големината на L е погодна за миленичиња со тежина од 5-12 lb. Ве молиме изберете ја најсоодветната големина пред купувањето. Пакетот вклучува 1*капа и 1*биб. 【Одличен подарок за вашето домашно милениче】 Божиќен симпатичен сет, дизајниран за крзнени пријатели и семејства со кучиња и мачки, е идеален за Божиќ, роденденски забави, новогодишни забави, реквизити за фотографии, слатки реквизити, итн. Вашето домашно милениче ќе го цени овој посебен подарок. 【Сет за облека за костуми за Божиќни миленичиња】 Годишната Божиќна сезона е тука! Симпатичните кучиња и мачки се многу важни членови на семејството. Облечете го вашиот крзнен пријател во овие исклучителни елка, лос Дедо Мраз додатоци за модели за да го направите поубав и шармантен. 【Мекиот материјал】 Овие домашни додатоци за миленичиња се изработени од мека ткаенина што нема да ја иритира кожата на вашето домашно милениче и се повеќе нежни на допир. И мала тежина нема да ви го оптовари вашиот крзнен пријател. Поудобно за секојдневно носење, лесно да се облече и исклучи. 【Божиќно миленичиња Божиќ сет】 Овој сет вклучува Божиќна капа и Божиќна бандана. Едната е бела капа за ирваси со црвена јака, а една е зелена Божиќна капа со зелена јака.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката