.

.

Складирање на ориз Femun , Диспензерот за брашно , контејнер со ориз , држач за ориз , диспензерот за складирање на жито , дистрибутер за жито , гледа низ барел, тес

Складирање на ориз Femun , Диспензерот за брашно , контејнер со ориз , држач за ориз , диспензерот за складирање на жито , дистрибутер

Оценка на стоката:

DEN 791.84
Достапност
Производот е достапен

ღ 【Удобно за употреба】 Диспензерот за жито има бункер со ориз на дното на диспензерот за ориз за да се осигура дека не се троши храна Можете исто така да го користите овој бункер за да го измиете и исцедите оризот. Хопер ориз е преносен и одговара на раката за удобен зафат. ღ 【Тенок тело】 Кујната за диспензери за жито е лесна за складирање на тенко тело може да се стави во оставата, чајната кујна, табелата или кабинетот за да се задржи чиста и уредна; Контејнерот за храна е лесен за чистење и капакот е отстранлив. ღ 【Лесен за употреба】 Диспензерот со ориз со голем дијаметар мазно тело на барел, лесно да се додава ориз на дневна основа, да се истура ориз без да се истури. Транспарентното тело на барел, преостанатата сума може да се види на прв поглед, погодно за навремено надополнување. ღ 【Автоматски диспензерот за ориз】 Овој диспендер за сува храна може автоматски да дистрибуира ориз со притискање на копче. Можете да контролирате ориз или зрна без да го отворите и затворите капакот. ღ 【Различни намени】 Мулти видови на корпа од ориз, како што се грав, закуски, житарки, складирање на храна за миленичиња, итн., Може да ги задоволи потребите на семејствата со најразлични потреби. Кофата е транспарентна и видлива, така што можете да додадете ориз во секое време.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката