.

.

Богатства на Каролина BB9363TBC црна лабрадор патриотска висока момче гушкач, може да се подигнат ракав со ракав со ракав машина за перење ракав за пиење на ракав, склоп

Богатства на Каролина BB9363TBC црна лабрадор патриотска висока момче гушкач, може да се подигнат ракав со ракав со ракав машина за перење ракав

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Совршено вклопување : Наменето да се вклопуваат поголеми лименки или шишиња со пит -шишиња од 22 мл до 24 мл, што ги прави идеален изолатор за енергетски пијалоци или големи пијалоци со ладен чај Уникатни уметнички дела со целосна боја : Нашите високи момчиња Huggers имаат живописни уметнички дела исклучиво создадени од нашите квалификувани уметници, додавајќи индивидуалистички стил и талент на вашите пијалоци. Трајни и долготрајни : Изработени за долговечност, нашите ракави за пијалоци го одржуваат својот дизајн дури и по миењето, осигурувајќи дека уметничките дела остануваат живописни и не се олупуваат. Направено во САД. Лесно одржување : Овие прегратки се машина за миење садови и облека за миење садови, што ги прави погодни за повторна употреба и совршени за секој собир или прилика. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или подарок за венчавки за таа нова двојка. Сите наши производи имаат уметнички дела од еден од нашите уметници и Десингерс. Одличен подарок за вашето куче Вокер, зет или миленичиња. Имаме дури и одлични подароци на наставниците.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката