.

.

Ganfanren Pan Pat Cover Cover Bark Stand Spoke Spoker Shoper Organiter Home Storage Soup Sups Lells Rest County Tools

Ganfanren Pan Pat Cover Cover Bark Stand Spoke Spoker Shoper Organiter Home Storage Soup Sups Lells Rest County Tools

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

Материјал : АБС материјал Боја : темно сина/бела/розова/зелена.5x10cm (должина/ширина/висина). Функционални карактеристики : Складирање. Опсег на примена : Кујна. Материјал : АБС материјал. Боја : темно сина/бела/розова/зелена.5x10cm (должина/ширина/висина). Функционални карактеристики : Складирање. Опсег на примена : Кујна. Name : Pot Lid Storage Rack Material : ABS material Color : dark blue/white/pink/green Size : 19.5 X10cm (length/width/height) Functional characteristics : storage Scope of application : kitchen Packing List : 1* Lid rack Tips : The product sold only has полица и не содржи други артикли. Ознаки : Рачно мерење, неизбежно постои одредена грешка, ве молиме преовладувајте во вид. Сторотежот е повеќе слоевит, полесен за ракување и попрактичен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката