.

.

Кабилок ротирачки складиште за складирање Десктоп за складирање на козметика Организатор за шминка, држач за складирање двослоен канцелариски материјал за кујна

Кабилок ротирачки складиште за складирање Десктоп за складирање на козметика Организатор за шминка, држач за складирање двослоен

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Постојано складирање решетката кујна зачини решетки за бања countertop за складирање на полици, држач, ставете ги овие вертикални опции за складирање, стапалата против лизгање ја одржуваат полицата на место Внатрешен уред против лизгање, кој може ефикасно да ги спречи предметите да се лизгаат и да паѓаат за време на ротација. Создадете решенија за инстант складирање за да ви помогнат да го искористите максимумот од секој сантиметар достапен простор додека додавате чиста, модерна работна површина. Зголемете го складирањето во кујна, бања, дневна соба и многу повеќе. Повеќенаменски, разноврсна, може да се користи во кујна, дневна соба, бања, канцеларија и други места. Постојано складирање решетката кујна зачини решетки за бања countertop за складирање на полици, држач, ставете ги овие вертикални опции за складирање, стапалата против лизгање ја одржуваат полицата на место. Внатрешен уред против лизгање, кој може ефикасно да ги спречи предметите да се лизгаат и да паѓаат за време на ротација. Создадете решенија за инстант складирање за да ви помогнат да го искористите максимумот од секој сантиметар достапен простор додека додавате чиста, модерна работна површина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката