.

.

DVTEL вина стаклена полица, наопаку домашна железничка уметничка полица, чаша за вино што виси решетки за складирање

DVTEL вина стаклена полица, наопаку домашна железничка уметничка полица, чаша за вино што виси решетки за складирање

Оценка на стоката:

DEN 1420.80
Достапност
Производот е достапен

Донесете нова функција во постојниот кабинет и бар за складирање за да се забавувате како професионалец Работи одлично во кујната, трпезаријата, бар или каде и да имате надградба. Кршлива заштита : Оваа разноврсна решетка за складирање може да има најразлични очила и е одлична за забава. Чувајте ги и заштитете ги вашите деликатни чаши за вино, флејти од шампањ и други стакларија со оваа решетка за висечки матични софтвер. Можете да ја монтирате оваа решетка под која било Credenza, Hutch, вклучена, единица за полици или да ја користите традиционално под вашите кујнски ормани, да создадете практична единица за складирање на ленти за DIY и да заштедите простор со стил. Донесете нова функција во постојниот кабинет и бар за складирање за да се забавувате како професионалец. Работи одлично во кујната, трпезаријата, бар или каде и да имате надградба. Кршлива заштита : Оваа разноврсна решетка за складирање може да има најразлични очила и е одлична за забава. Чувајте ги и заштитете ги вашите деликатни чаши за вино, флејти од шампањ и други стакларија со оваа решетка за висечки матични софтвер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката