.

.

Смешна пародија на Bitcoin King Burger 12 Oz Hot/Chound Travel Pripate

Смешна пародија на Bitcoin King Burger 12 Oz Hot/Chound Travel Pripate

Оценка на стоката:

DEN 271.20
Достапност
Производот е достапен

Има 12+ унци топол или ладен пијалок Надворешност од не'рѓосувачки челик. Капакот за заклучување на лизгање на лизгање на лизгање. Оригинални уметнички дела што не се гледаат во продавниците. Светло, живописно уметничко дело. Има 12+ унци топол или ладен пијалок. Надворешност од не'рѓосувачки челик. Капакот за заклучување на лизгање на лизгање на лизгање. Оригинални уметнички дела што не се гледаат во продавниците. Светло, живописно уметничко дело. Совршена една големина одговара на целиот подарок за некој што има сè! Без разлика дали се користат за ладни пијалоци во топли денови или топли пијалоци во студените денови, оваа уникатна, квалитетна кригла за патувања ќе биде сигурно!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката