.

.

Декика декорација на керамички занаети, колекционерски фигурини, пурпурен песок симпатична кучиња чај чај ПЕТ накит бутик рачно изработено зодијак кутре чај игра

Декика декорација на керамички занаети, колекционерски фигурини, пурпурен песок симпатична кучиња чај чај ПЕТ накит бутик рачно изработено зодијак

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

2 : Карактеристики на производот : Статуата на кученцето е исклучителна во форма и живописна во резба Направено од висококвалитетен виолетова песок, тој е издржлив и лесен за чистење. 1 : Големина на производот : Ова кутре е 7см × 4,8 см × 5,5 см (должина × ширина × висина), тежина : 0,2 кг. Лесен и компактен, може да се постави каде и да сакате да украсите, а исто така можете да го носите со себе. 4 : Употреба на производот : Статуата на кученцето е убава во форма и живописна во скулптурата. Тоа е одличен избор за подароци на пријатели или лична употреба. Особено пријатели кои сакаат да пијат чај, дајте им како чајни миленици. 3 : Опсег на примена : Статуата на кученцето е многу погодна за украсување на домови, како што се патеки, дневни соби, спални соби, простории за студии, а исто така е и многу погодна за канцеларии. Посоодветно е за чајни миленици на масата за кафе. Ако ви треба нешто друго, ве молиме контактирајте не по е -пошта, ние секогаш сме на ваша услуга. 2 : Карактеристики на производот : Статуата на кученцето е исклучителна во форма и живописна во резба. Направено од висококвалитетен виолетова песок, тој е издржлив и лесен за чистење. 1 : Големина на производот : Ова кутре е 7см × 4,8 см × 5,5 см (должина × ширина × висина), тежина : 0,2 кг. Лесен и компактен, може да се постави каде и да сакате да украсите, а исто така можете да го носите со себе. 4 : Употреба на производот : Статуата на кученцето е убава во форма и живописна во скулптурата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката