.

.

Yaybag jumbo големина, модерни торби за купување намирници за еднократна употреба, торби за производство на еднократно преклопување, 55 фунти тешки полиестер

Yaybag jumbo големина, модерни торби за купување намирници за еднократна употреба, торби за производство на еднократно преклопување,

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Направено во САД. Полиестерска обвивка. Направено во САД. Полиестерска обвивка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката