.

.

Arita Ware Gleazed Cherry Blosse U-облик чај инфузер тенџере чајник розов

Arita Ware Gleazed Cherry Blosse U-облик чај инфузер тенџере чајник розов

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Број на модел на производителот : АМА-269533 Големина (W X D X H) : 6,5 x 3,5 x 3,9 инчи (16. Тежина : приближно 12,7 мл (347. Материјал : Керамика. Земја на потекло : Јапонија; Капацитет : приближно 13,5 fl oz (400 кубици); додатоци : (U) Чајлер на чај. Број на модел на производителот : АМА-269533. Големина (W x D x H) : 6,5 x 3,5 x 3,9 инчи (16. Тежина : приближно 12,7 мл (347. Материјал : Керамика. Земја на потекло : Земја на потеклото : Земја на потеклото : Земја на потеклото : Земја на потеклото : Јапонија; капацитет : приближно 13,5 fl Oz (400 кубици); Додатоци : (U) Чајлен од чај. X 3,5 x 3,9 инчи (165 x 90 x 100 mm) Волумен : приближно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката