.

.

Шише со вода од не'рѓосувачки челик S'Well - 17 fl Oz - Ангел Храна - Трипл слој вакуум -изолирани контејнери ги одржува пијалоците ладни 36 часа и топло за 18 - без БПА - соврше?

Шише со вода од не'рѓосувачки челик S'Well - 17 fl Oz - Ангел Храна - Трипл слој вакуум -изолирани контејнери ги одржува пијалоците

Оценка на стоката:

DEN 431.20
Достапност
Производот е достапен

Трипл слој изолација : S'well Angel Food 17oz шишиња со вода од не'рѓосувачки челик се карактеризираат со трокреветна, вакуум-изолирана градба, дизајнирана да ги одржува пијалоците ладни до 36 часа или топло до 18 со нашата ексклузивна технологија Therma-Swell Technology Секое шише со вода има уникатни бои, отпечатоци, обрасци и текстури, сè додека дава супериорна функционалност. Само миење на рацете. Совршено вклопување : Нашите метални шишиња со вода и контејнерите за пијалоци се дизајнирани со отворено доволно широко за повеќето коцки со мраз, за ​​да можете лесно да ги надополнувате и повторно да ги користите одново и одново. Без разлика дали ги погодувате патот, патеките за велосипеди или салата, ќе најдете дека SWELL се вклопува точно кај повеќето држачи за чаши со стандардна големина. Немојте да го потите : Контејнерите за пијалоци S'Well се изолирани со слој на бакар wallид за да се елиминира кондензацијата со обезбедување на надворешност што нема да се пот на вашите раце или во торбата. Несоодветна хидратација : вашата потрага по безбедност е завршена. Сите контејнери на SWELL се без БПА и се состојат од 18/8 врвен не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик. Ние сме во согласност со регулативите во Калифорнија Проп 65 и нашите производи се овластени за да ги исполнат сите регулаторни барања од независен и акредитиран објект за тестирање. Одржливост без компромис : Вие нема да мора да ја компромитирате модата и функционалноста за да живеете поодржливо со нашите елегантни, убаво изработени, изградени за последни шишиња.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката