.

.

Фадахатер Трамп полициски полициски спроведување на законот Тенки сина линија чаши кафе кригла керамичка кригла новини чаши

Фадахатер Трамп полициски полициски спроведување на законот Тенки сина линија чаши кафе кригла керамичка кригла новини чаши

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Устата на оваа обоена чаша е тркалезна и мазна, а облогата е рамномерна Дното на чашата е мазно и светло, а класичната рачка на лакот го прави заварувањето фино и не гребе. Кривата на телото на чашата е мазна, облогата Е цврста и не згаснува, а по печатењето, тој е транспарентен и светла. Висока отпорна на температура, исто така погоден за микробранова печка. Опис на материјалот : Керамика. Применливо за семејства, канцеларии, сите видови ресторани, не само практични, туку и играат декоративна улога. Давањето на тоа како подарок е исто така добар избор. Класична кригла со цилиндрично тело и заоблена рачка. Дневното миење е добро, а не машината за миење садови. Ширина на големина (CM) Капацитет (код) Една големина 9,5 см 330 ml. Устата на оваа обоена чаша е тркалезна и мазна, а облогата е рамномерна. Дното на чашата е мазно и светло, а класичната рачка на лакот го прави заварувањето фино и не гребе. Кривата на телото на чашата е мазна, облогата Е цврста и не згаснува, а по печатењето, тој е транспарентен и светла. Висока отпорна на температура, исто така погоден за микробранова печка. Опис на материјалот : Керамика. Применливо за семејства, канцеларии, сите видови ресторани, не само практични, туку и играат декоративна улога. Давањето на тоа како подарок е исто така добар избор. Класична кригла со цилиндрично тело и заоблена рачка. Дневното миење е добро, а не машината за миење садови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката