.

.

Торба за мачки за мачки - торба за купување графичка уметност - торба за маче тота

Торба за мачки за мачки - торба за купување графичка уметност - торба за маче тота

Оценка на стоката:

DEN 716.80
Достапност
Производот е достапен

Платно, памук, памучно влакно Поставена памучна обвивка. Само миење на рацете. Голем капацитет и издржливост : 18,5 "L x 4,72" W x 15 "H, изработено од 8oz платно, со зашивање со голема тежина во текот на целиот период, вклучително и вкрстено боење на рачките за максимална јачина што дозволува торбата да задржи дополнителен капацитет на лежиште. Одлично за одлично за Секоја прилика! Плажа, пикник, училиште и повеќе. Совети за перење : не се препорачува миење, намалувањето е околу 10% по миењето. Повторно употреба : Мачката е изработена од природно памучно влакно и оттука еко-пријателски и нетоксично. Избегнувајте хартија за еднократна употреба. bags and the pollution that plastic bags cause. Say YES to Cat reusable environmentally friendly bags rather than paper or plastic bags. Save our planet by starting with our sturdy long lasting cotton canvas grocery bag. Graphic Art is designed and printed in California. Canvas, Памук, памучно влакно. Поставена памучна постава. Само миење на рацете. Голем капацитет и издржливост : 18,5 "L x 4,72" W x 15 "H, изработено од 8oz платно, со зашивање со голема тежина во текот на целиот период, вклучително и вкрстено боење на рачките за максимална јачина дозволувајќи му на торбата да задржи дополнителен капацитет на лежиште. Одлично за секоја пригода! Плажа, пикник, училиште и многу повеќе. Совети за перење : Не се препорачува миење, намалувањето е околу 10% по миењето. Повторно употреба : CAT е изработена од природно памучно влакно и оттука еколошки и нетоксични.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката