.

.

Doitool 5 парчиња јапонски стил, сервирање поставено деликатно чајно шише со вино Прекрасна керамика сад контејнер Поставете чаша чаша чајник чајник чај

Doitool 5 парчиња јапонски стил, сервирање поставено деликатно чајно шише со вино Прекрасна керамика сад контејнер Поставете чаша

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Направено од керамика и безбеден за употреба Совршен за забава на пријатели и семејство на лична забава. Дизајнот изгледа многу убаво и ќе додаде уникатен вкус во секоја просторија за бар. Обични чаши за раствор и сет на тенџере ви носат нежен живот. Мазна површина и едноставен дизајн, удобен за допир, исклучителен за употреба. Направено од керамика и безбеден за употреба. Совршен за забава на пријатели и семејство на лична забава. Дизајнот изгледа многу убаво и ќе додаде уникатен вкус во секоја просторија за бар. Обични чаши за раствор и сет на тенџере ви носат нежен живот. Мазна површина и едноставен дизајн, удобен за допир, исклучителен за употреба. Опис Овие чаши за доброто и сетот за тенџере се третираат со висока температура и фалсификувани се солидни, совршени за забавни пријатели и семејство на лична забава. Чашата е погодна за вода, вино, чај. Направено од керамика, безбедно е да се користи. Дизајнот изгледа многу убаво и ќе додаде уникатен вкус во секоја просторија за бар. Карактеристики- боја : зелена слива. - Материјал : Керамика. - Големина на шише : околу 14. - Големина на чашата : околу 4.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката