.

.

Кривс држач за тоалетна хартија црна мат хартиена кутија хартија хартиена крпа диспензерот wallид монтирање на не'рѓосувачки челик држач за комерцијална хартија за

Кривс држач за тоалетна хартија црна мат хартиена кутија хартија хартиена крпа диспензерот wallид монтирање на не'рѓосувачки

Оценка на стоката:

DEN 1080.00
Достапност
Производот е достапен

Држачот на ткивата е изработен од материјал со голема цврстина, што е практично и сигурен Комплетни додатоци, лесни за инсталирање. Може да се инсталираат и користат широк спектар на употреба, бањи, хотели, кујни, аеродроми, итн. Излез за хартија со широкоу уста во облик на U, без зачувување на хартија. Засилениот излез на хартија го олеснува кршењето на хартијата. Едноставно и стилски, може да се совпадне со разни стилови на внатрешна декорација. Држачот на ткивата е изработен од материјал со голема цврстина, што е практично и сигурен. Комплетни додатоци, лесни за инсталирање. Може да се инсталираат и користат широк спектар на употреба, бањи, хотели, кујни, аеродроми, итн. Излез за хартија со широкоу уста во облик на U, без зачувување на хартија. Засилениот излез на хартија го олеснува кршењето на хартијата. Едноставно и стилски, може да се совпадне со разни стилови на внатрешна декорација. KRIVSNAME : Holderdermatery Parte Praine : Metal Color Како што е прикажано ЕКСИТЕТ : 1pcrobust и практично, со долг животен век.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката