.

.

Блендер за лична големина, преносен блендер, USB блендер со напојување со батерии, со четири сечила, мини шише со блендер за сок, тресење и пијалаци

Блендер за лична големина, преносен блендер, USB блендер со напојување со батерии, со четири сечила, мини шише со блендер за сок, тресење и

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

✔ 【Преносен дизајн】 : Уникатниот дизајн може да ја оддели основата и телото на чашата Купот на USB соковникот е опремена со високо-квалитетни батерии што можат да се полнат со 1400m Ah кои можат да се наполнат на најразлични начини, како што се полнењето од електрична енергија, адаптер за наизменична струја и времето за полнење е 3-5 часа; Целосно наполнето може да произведе 15-20 чаши сок. ✔ 【4 Дизајн на сечилото】-Преносен блендер за милкшејк и пијалаци има моќна моторна база и 4 3 D сечила од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик. , дозволувајќи им на пулпата да биде брза. ✔ 【Двојно кликнете на копчето за да измешате/миете : Едноставен допир на копчето. Капацитет од 350мл за чистење, само ставете ја вистинската количина на вода во чашата и кликнете двапати на копчето за да се исчисти автоматски. Ова може да ви заштеди многу проблеми. ✔ 【Лесно е да се носи наоколу】- Овој рачен блендер е опремен со патнички покритие за лесно носење. Можете да пиете хранливи сокови, млечни производи или пијалаци каде и да сакате, како што се дом, канцеларија, теретана, патување или други активности на отворено. Покрај тоа, може да се земе во авионот. ✔ 【Материјал за оценка на храна】-Преносен блендер е направен со висококвалитетен ABS и силиконски, материјал од храна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката