.

.

Jhkj чиста биро за заштитник пластична чиста биро за подлога за чување на чаршав за водоотпорен чаршав за масичка за кафе, биро за пишување дебели 1мм, 60 x 120 инчи

Jhkj чиста биро за заштитник пластична чиста биро за подлога за чување на чаршав за водоотпорен чаршав за масичка за кафе, биро за пишување

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

Ние прифаќаме прилагодување : различни големини на чиста пластична чаршав/транспарентен заштитник на чаршав, можете да кликнете за да ни испратите прилагодени големини Чиста пластична чаршав : Дебелиот вид на табелата со дебелина од 1мм е тешка и нема да се движи наоколу. Овој е најдобриот избор за текстурирани таблети или на врвот на чаршавот. За стакло, мермер или други мазни завршувања, користете замрзнат за да спречите воздушни меури. Мултифункција : Ние резервираме малку подолго од вистинската големина за маргина на намалување. Не е проблем со големина кога не е точно мерење како што се рекламира. Лесно за сечење за да се вклопи, можете да го обележите точното мерење со молив и да користите остар нож или ножици за да се намали. Практично : Заштитете ја вашата маса, биро, чаршав и врвовите на мебелот против гребнатини, измет, истурање, итн. Одлично за трпезариска маса, дрвена маса, стакло, мермер, врв од не'рѓосувачки челик, канцеларија, работна површина, кафе и крајна маса, ТВ, ТВ клупа, фустани и маса на градите, ноќна ноќ, countertop, тврд под, итн. Ако имате какви било прашања, не двоумете се да не контактирате. Различни апликации.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката