.

.

Teckeen 2x 6 стапки продолжена линија на кабел за кабел за Nintendo 64 контролер N64 Конзола за игри

Teckeen 2x 6 стапки продолжена линија на кабел за кабел за Nintendo 64 контролер N64 Конзола за игри

Оценка на стоката:

DEN 193.44
Достапност
Производот е достапен

Мајките секогаш велат да не седат премногу блиску до телевизорот, затоа приклучете го едниот крај на овој кабел долг 6 метри во вашата конзола Nintendo 64 и другиот во вашиот контролер; Разликата може да значи играње во стил од удобноста на вашиот кауч наместо да седите на студениот, тврд кат Ви дава поголема слобода со дополнителни 6 стапки на контролер. Вклучува помеѓу вашиот контролер и системот N64. Мајките секогаш велат да не седат премногу блиску до телевизорот, затоа приклучете го едниот крај на овој кабел долг 6 метри во вашата конзола Nintendo 64 и другиот во вашиот контролер; Разликата може да значи играње во стил од удобноста на вашиот кауч наместо да седите на студениот, тврд кат. Ви дава поголема слобода со дополнителни 6 стапки на контролер. Вклучува помеѓу вашиот контролер и системот N64. Опис : Мајките секогаш велат да не седат премногу блиску до телевизорот, затоа приклучете го едниот крај на овој кабел долг 6 метри во вашата конзола Nintendo 64 и другата во вашиот контролер; Разликата може да значи играње во стил од удобноста на вашиот кауч наместо да седите на студениот, тврд кат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката