.

.

Комплет за додатоци за Nintendo Switch Lite, со мека и отпорна на нечистотија TPU шок-обвивка, 2 парчиња ултра-тенки заштитени стаклени екрани, 4 капачиња за стапчиња за палецот

Комплет за додатоци за Nintendo Switch Lite, со мека и отпорна на нечистотија TPU шок-обвивка, 2 парчиња ултра-тенки заштитени стаклени

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

Комплет за додатоци за лајт за сите-во-еден, вклучително и 1 x прекинувач за носење на лајт, 1 x проucирен мек TPU шок-отпорен на капакот, куќиште за покривање на шок од TPU, 2 x ултра-тенки и 9 H прекинувачи за лајт со каленски стаклен екран и марамчиња за чистење и 4 капачиња за стапчиња со палецот Комплетот за додатоци со висококвалитетен прекинувач Lite ги заштедува вашите пари и време од пребарување додатоци за сорти. Целокупниот случај на покриеност на покриеност и отпорен на нечистотија : Овој проucирен кутија за покривање на лајт е направен од материјалот TPU кој е повеќе тактилен и построг од обичниот силиконски случај за да се спречи прашина, ник, пот и маснотии. Мекиот TPU покритие има одлична апсорпција на шок, што може да го заштити вашиот прекинувач од повреда поради случајно пад или влијание. 4 пара точки на силиконски допир палецот ги залепуваат капачињата, добро заштитете го вашиот прекинувач за време на играта. Случај за носење практичен прекинувач : Овој случај за носење на лајт е направен од висококвалитетен материјал ЕВА, кој има добри функции на шок-изобилни, водоотпорни и гребење. Постојат две жици на банџи, го држат прекинувачот на место. Големо складирање : Голем џеб со патент мрежи обезбедува безбедна просторија за складирање за некои додатоци за лајт со мали прекинувачи, како што се кабел за полнење, пупки за уши и тенка банка за напојување, полесно да се затвори и полесно за носење. Исто така, се гради со 10 слотови за картички за игри, овозможувајќи ви да ги носите и менувате омилените игри во секое време и каде било. Заштитник на екранот со високо квалитетен стаклен екран : 9 H прекинувач за лајт-каленски стаклен екран заштитник, ултра-тенок 0,29 мм, 99,99% транспарентност, совршен екран на вклопување, јасен и одговорен, инсталирај лесно и без меур. Комплет за додатоци за лајт за сите-во-еден, вклучително и 1 x прекинувач за носење на лајт, 1 x проucирен мек TPU шок-отпорен на капакот, куќиште за покривање на шок од TPU, 2 x ултра-тенки и 9 H прекинувачи за лајт со каленски стаклен екран и марамчиња за чистење и 4 капачиња за стапчиња со палецот. Комплетот за додатоци со висококвалитетен прекинувач Lite ги заштедува вашите пари и време од пребарување додатоци за сорти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката